Szanowni Państwo ! W załączeniu informacje w sprawie zmian w organizacji Polskiej Nagrody Jakości w 2020 r.    
W rozwinięcieu zaktualizowana lista odznaczonych medalem "Za Zasługi dla Jakości" w 100-lecnie odzyskania Niepodległości.
W dniu 03.12.2019 r. odbyło się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości oraz Jakości i Normalizacji z udziałem Kapituły PNJ – EFQM. Szczegóły posiedzenia w rozwinięciu…
W czasie II Krajowej Konferencji "Polska jakość w 100-lecie odzyskania Niepodległości 1918 - 1921" oraz w czasie posiedzenia Komitetu PNJ wyróżniono kolejne osoby, które swoją pracą potwierdzili swoje zaangażowanie w kształtowanie jakości życia i pracy. Pełna lista odznaczonych w latach 2018 - 2019 r., w rozwinięciu.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 listopada 2019 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, odbyła się II krajowa konferencja Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918 - 1921” oraz finał konkursu PNJ - EFQM.        

Konkurs ZPSZ

Zaproszenie

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału konkursie Polskiej Nagrody Jakości ZNAKOMITY PEŁNOMOCNIK SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA - ZPSZ, ZNAKOMITY MENADŻER SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA – ZMSZ.

Kryteria oceny Kandydatów w konkursie ZPSZ (ZMSZ) to jakościowe zasady dla Pełnomocników/Menadżerów - wymagany jest opis osiągnięć w zakresie:

  • powiązania elementów, które wynikają z kontekstu i analizy stron zainteresowanych z działaniami operacyjnymi organizacji,
  • budowania relacji wspierających jakość z najwyższym kierownictwem i pracownikami organizacji,
  • promowania podejścia procesowego i podejścia opartego na ryzyku,
  • budowania kompetencji w zakresie jakości wśród pracowników organizacji,
  • budowania świadomości projakościowej wśród pracowników organizacji,
  • zapewniania wsparcia dla liderów procesów głównych w obszarze jakości,
  • osiągania wartości dodanej dla organizacji w obszarach monitorowania procesów, auditów wewnętrznych, przeglądów zarządzania oraz działań korygujących,
  • promowania ciągłego doskonalenia wśród liderów i pracowników organizacji.

Formularz w wersji edytowalnej dostępny jest na naszej stronie pnj@kig.pl. (poniżej) Wypełniony formularz prosimy o przesłanie na adres zwrotny. 

 

Uroczystość wręczenia nagród planowana jest w ramach III konferencji "Polska jakość w 100-lecie odzyskania Niepodległości 1918 ", w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, w dn 12 listopada 2020 r.

Zapraszany również do zakładki konkursu PNJ. 

 

Pliki do pobrania:

karta zpsz_zmsz.doc
dodano: 2013-04-19