Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji Polskiej Nagrody Jakości zawarte są w zakładce LAUREACI I WYRÓŻNIENI oraz zakładce KONFERENCJE. Zaproszenie na kolejną konferęcję - naciśnij wiecej    
Zapraszamy do udziału w Krajowej Konferencji Polskiej Nagrody Jakości oraz uroczystej gali z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się w dniu 12.11.2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., o godz. 13.00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4, sala nr  30., odbędzie się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
W dniu 11 lipca 2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej Polskiej Nagrody Jakości. W ramach posiedzenia ustalono okolicznościowe nagrody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości (PNJ) od dnia 01.07.2018 r. sekretarzem komitetu PNJ został Pan dr inż. Witold Pokora. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Konkurs PNJ nie odbędzie się w 2018 r. Zapraszamy do konkursu Polskiej Nagrody Jakości w 2019 r. O warunkach udziału w Konkursie będą Państwo informowani na bieżąco.  

Konkurs PNJ

Zaproszenie

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane innowacją oraz dotychczasowych laureatów PNJ i wyróżnionych, do udziału w jubileuszowej XXV edycji konkursu Polska Nagroda Jakości (PNJ) zintegrowanej z Modelem Doskonałości Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) .
 
Konkurs PNJ/EFQM promuje nowoczesne metody zarządzania, które pozwalają firmom osiągać trwały sukces na rynku krajowym, europejskim i międzynarodowym. Nagrody i wyróżnienia PNJ/EFQM przewidziane są na różnych poziomach, przy czym ostatni poziom potwierdza możliwość uzyskania Nagrody Doskonałości EFQM. 
 
Warunkiem udziału w konkursie jest rozpoczęcie procesu wdrażania Modelu Doskonałości i osiąganie poszczególnych poziomów doskonałości. Dotychczasowi laureacji mogą zweryfikować skuteczność stosowanych rozwiązań i dokonać oceny stopnia przygotowania do Nagrody Doskonałości EFQM.
 
Wręczenie nagród planowane jest w dniu 11 listopada 2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.
 
O szczegółach Konkursu będziemy Państwa informować na bieżąco, zachecamy do udziału nie tylko w konkursie ale również w jego kształtowaniu. Wszelkie spostrzeżenia oraz uwagi prosze kierować na pnj@kig.pl
 
 
 
 
dodano: 2013-04-18