Szanowni Państwo ! W załączeniu informacje w sprawie zmian w organizacji Polskiej Nagrody Jakości w 2020 r.    
W rozwinięcieu zaktualizowana lista odznaczonych medalem "Za Zasługi dla Jakości" w 100-lecnie odzyskania Niepodległości.
W dniu 03.12.2019 r. odbyło się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości oraz Jakości i Normalizacji z udziałem Kapituły PNJ – EFQM. Szczegóły posiedzenia w rozwinięciu…
W czasie II Krajowej Konferencji "Polska jakość w 100-lecie odzyskania Niepodległości 1918 - 1921" oraz w czasie posiedzenia Komitetu PNJ wyróżniono kolejne osoby, które swoją pracą potwierdzili swoje zaangażowanie w kształtowanie jakości życia i pracy. Pełna lista odznaczonych w latach 2018 - 2019 r., w rozwinięciu.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 listopada 2019 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, odbyła się II krajowa konferencja Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918 - 1921” oraz finał konkursu PNJ - EFQM.        

Konkurs PNJ

Zaproszenie

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane innowacją oraz dotychczasowych laureatów PNJ i wyróżnionych, do udziału w konkursie:
  • PNJ - Q Doskonałości oraz
  • PNJ zintegrowanej z Modelem Doskonałości EFQM.
Konkurs PNJ - EFQM promuje nowoczesne metody zarządzania, które pozwalają firmom osiągać trwały sukces na rynku krajowym, europejskim i międzynarodowym. Nagrody PNJ - EFQM przewidziane są na różnych poziomach nagród PNJ / wyróżnień EFQM (od 1* do 5*/7* gwiazdek), przy czym główna nagroda EFQM przyznawana jest powyżej 5*/7* przez EFQM. 
  
Warunkiem udziału w konkursie jest rozpoczęcie procesu wdrażania Modelu Doskonałości. Dotychczasowi laureacji mogą zweryfikować skuteczność stosowanych rozwiązań i dokonać oceny stopnia przygotowania do Nagrody Doskonałości EFQM.
 
Wręczenie nagród planowane jest w ramach III krajowej konferencji "Polska Jakość w 100-lecie odzyskania Niepodległości " w dniu  12 listopada 2020 r.
 
Zachecamy do udziału nie tylko w konkursie ale również w jego kształtowaniu. Wszelkie spostrzeżenia oraz uwagi proszękierować na pnj@kig.pl.
 
Szczegółowy harmonogram konkursu - dostępny będzie w styczniu 2020 r. 
Pliki do pobrania:

karta zgŁoszenia.docx
dodano: 2013-04-18