Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji Polskiej Nagrody Jakości zawarte są w zakładce LAUREACI I WYRÓŻNIENI oraz zakładce KONFERENCJE. Zaproszenie na kolejną konferęcję - naciśnij wiecej    
Zapraszamy do udziału w Krajowej Konferencji Polskiej Nagrody Jakości oraz uroczystej gali z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się w dniu 12.11.2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., o godz. 13.00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4, sala nr  30., odbędzie się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
W dniu 11 lipca 2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej Polskiej Nagrody Jakości. W ramach posiedzenia ustalono okolicznościowe nagrody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości (PNJ) od dnia 01.07.2018 r. sekretarzem komitetu PNJ został Pan dr inż. Witold Pokora. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Konkurs PNJ nie odbędzie się w 2018 r. Zapraszamy do konkursu Polskiej Nagrody Jakości w 2019 r. O warunkach udziału w Konkursie będą Państwo informowani na bieżąco.  

Laureaci i wyróżnieni

V Edycja '99

- PODHALAŃSKIE PPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO 'TYMBARK' S.A. - Tymbark
- POLMO ŁOMIANKI S.A. - Łomianki
- EXBUD S.A. BUDOWNICTWO - Kielce
- PHILIPS LIGHTING POLAND S.A. - Piła
- STOCZNIA SZCZECIŃSKA S.A. - Szczecin
- UNION VIS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
- ZAKŁADY AUTOMATYKI 'POLNA' S.A. Przemyśl
- BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW GAZOWNICTA 'GAZOPROJEKT' S.A. - Wrocław
- SGL CARBON S.A. - Nowy Sącz

dodano: 2013-04-18