Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji Polskiej Nagrody Jakości zawarte są w zakładce LAUREACI I WYRÓŻNIENI oraz zakładce KONFERENCJE. Zaproszenie na kolejną konferęcję - naciśnij wiecej    
Zapraszamy do udziału w Krajowej Konferencji Polskiej Nagrody Jakości oraz uroczystej gali z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się w dniu 12.11.2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., o godz. 13.00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4, sala nr  30., odbędzie się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
W dniu 11 lipca 2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej Polskiej Nagrody Jakości. W ramach posiedzenia ustalono okolicznościowe nagrody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości (PNJ) od dnia 01.07.2018 r. sekretarzem komitetu PNJ został Pan dr inż. Witold Pokora. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Konkurs PNJ nie odbędzie się w 2018 r. Zapraszamy do konkursu Polskiej Nagrody Jakości w 2019 r. O warunkach udziału w Konkursie będą Państwo informowani na bieżąco.  

Laureaci i wyróżnieni

III Edycja '97

- ZAKŁADY ELEKTROD WĘGLOWYCH ZEW S.A. - Racibórz
- THOMSON POLKOLOR Sp. z o .o. - Piaseczno
- FABRYKA APARATÓW ELEKTRYCZNYCH APENA S.A. - Bielsko-biała
- POLMO ŁOMIANKI S.A. - Łomianki
- APATOR S.A. - Toruń
- FABRYKA WODOMIERZY PoWoGaz S.A. - Poznań
- MOSTOSTAL SIEDLCE S.A. - Siedlce
- POL-MOT PRASZKA - Praszka
- FABRYKA URZĄDZEŃ GÓRNICZYCH TAGOR- Tarnowskie Góry
- ZAKŁAD PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL - Boguchwała
- DGG C.I. s.c. - Toruń
- POZNAŃSKA PALARNIA KAWY ASTRA SP. z o.o. Poznań

 

dodano: 2013-04-18