Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji Polskiej Nagrody Jakości zawarte są w zakładce LAUREACI I WYRÓŻNIENI oraz zakładce KONFERENCJE. Zaproszenie na kolejną konferęcję - naciśnij wiecej    
Zapraszamy do udziału w Krajowej Konferencji Polskiej Nagrody Jakości oraz uroczystej gali z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się w dniu 12.11.2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., o godz. 13.00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4, sala nr  30., odbędzie się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
W dniu 11 lipca 2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej Polskiej Nagrody Jakości. W ramach posiedzenia ustalono okolicznościowe nagrody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości (PNJ) od dnia 01.07.2018 r. sekretarzem komitetu PNJ został Pan dr inż. Witold Pokora. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Konkurs PNJ nie odbędzie się w 2018 r. Zapraszamy do konkursu Polskiej Nagrody Jakości w 2019 r. O warunkach udziału w Konkursie będą Państwo informowani na bieżąco.  

Laureaci i wyróżnieni

X Edycja 2004

- FIAT AUTO POLAND S.A. - ZAKŁAD KAROSERII - TYCHY
- ZAKŁADY GÓRNICZO - METALOWE ZĘBIEC
- CENTRALA ZAOPATRZENIA HUTNICTWA S.A.
- KOMENDA MIEJSKA POLICJI w ELBLĄGU
- POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOSCIOWYCH S.A.
- FIRMA CHEMICZNA DWORY S.A.
- ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY S.A.
- HUTMEN S.A.;   JZO Sp. z o.o.;   GOLD DROP Sp. z o.o.
- INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE LABORATORIUM FARMACEUTYCZNE LABOFARM
- ZAKŁADY USŁUG ENERGETYCZNYCH I KOMUNIKACYJNYCH GRUPA ZUE S.A.
- PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A.
- ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI w KIELCACH
- URZĄD MIEJSKI w BIELSKU-BIAŁEJ
- ZESPÓŁ ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO I ZAMKNIĘTEGO IM. DUŃSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA w MAKOWIE MAZOWIECKIM

dodano: 2013-04-18