Szanowni Państwo ! W załączeniu informacje w sprawie zmian w organizacji Polskiej Nagrody Jakości w 2020 r.    
W rozwinięcieu zaktualizowana lista odznaczonych medalem "Za Zasługi dla Jakości" w 100-lecnie odzyskania Niepodległości.
W dniu 03.12.2019 r. odbyło się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości oraz Jakości i Normalizacji z udziałem Kapituły PNJ – EFQM. Szczegóły posiedzenia w rozwinięciu…
W czasie II Krajowej Konferencji "Polska jakość w 100-lecie odzyskania Niepodległości 1918 - 1921" oraz w czasie posiedzenia Komitetu PNJ wyróżniono kolejne osoby, które swoją pracą potwierdzili swoje zaangażowanie w kształtowanie jakości życia i pracy. Pełna lista odznaczonych w latach 2018 - 2019 r., w rozwinięciu.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 listopada 2019 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, odbyła się II krajowa konferencja Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918 - 1921” oraz finał konkursu PNJ - EFQM.        

Laureaci i wyróżnieni

XXIV EDYCJA 2018

 

W dniu 12 listopada 2018 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, w ramach krajowej konferencji Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości” po raz dwudziesty czwarty, zostały wręczone nagrody konkursu PNJ.

W ramach konkursu przyznano Polską Specjalną Nagrodę Jakości dla dr. inż. Mirosława Recha.

Laureatami XXI edycji Konkursu Polskiej Indywidualnej Nagrody Jakości im. prof. Edwarda Kindlarskiego zostali, w kategorii:

1)     nauka – prof. dr hab. inż. Jerzy ŁUNARSKI, PRZ Rzeszów

2)     nauka – dr hab. inż. Andrzej ŚWIDERSKI, prof. ITS Warszawa

3)     promocja – mgr Jan MOOS – ŁCDNiKP Łódź

4)     praktyka – mgr inż. Jerzy SZYMAŃSKI, MBE UW, Górka Cement Trzebinia

Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości wręczono okolicznościowe medale „ZA ZAŁSLUGI DLA JAKOŚCI”.  

Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji znajdziecie Państwo w zakładce KONFERENCJE.

Organizatorami konkursu są: Krajowa Izba Gospodarcza, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., Klub Polskie Forum ISO 9000

Nagrodzonym i odznaczonym składamy serdeczne Gratulacje!

W ramach ogranizacji konkursu współpracujemy z: Redakcją „Problemy Jakości” oraz Fundacją Rozwoju UE we Wrocławiu

Patronaty medialne: Problemy Jakości, Rynek Inwestycji, FAKTY Magazyn Gospodarczy

Jak co roku odbył sie koncert o charakterze patriotycznym. Wykonawcy koncertu:

1.     Grażyna Mądroch - sopran, , uczennica Bogny Sokorskiej- słynnego SŁOWIKA WARSZAWY, współzałożycielka fundacji im. Bogny Sokorskiej, autorka i współorganizatorka wielu projektów muzycznych m.in. Festiwali muzycznych w Piastowie i w Jabłonnie. Znana i ceniona jako spadkobierczyni  trudnej i zarazem bardzo atrakcyjnej w odbiorze  techniki wokalnej jaką śpiewała jej Mistrzyni - Bogna Sokorska oraz

2.     Natalia Stelmach – flet

3.     Julia Nowikowska – śpiew 

4.     Helena Jurkowska - flet 

5.     Wiktor Sobkowiak - tenor 

6.     Klaudiusz-Bieńko - baryton 

7.     Adam Sychowski - pianista, solista i kameralista Filharmonii Narodowej w Warszawie, kierownik muzyczny orkiestry kameralnej INTERMEZZO, aranżer i pedagog w PSM w Ciechanowie i w ZPSM II stopnia im. Fr. Chopina w Warszawie.

 

dodano: 2018-11-13