Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji Polskiej Nagrody Jakości zawarte są w zakładce LAUREACI I WYRÓŻNIENI oraz zakładce KONFERENCJE. Zaproszenie na kolejną konferęcję - naciśnij wiecej    
Zapraszamy do udziału w Krajowej Konferencji Polskiej Nagrody Jakości oraz uroczystej gali z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się w dniu 12.11.2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., o godz. 13.00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4, sala nr  30., odbędzie się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
W dniu 11 lipca 2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej Polskiej Nagrody Jakości. W ramach posiedzenia ustalono okolicznościowe nagrody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości (PNJ) od dnia 01.07.2018 r. sekretarzem komitetu PNJ został Pan dr inż. Witold Pokora. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Konkurs PNJ nie odbędzie się w 2018 r. Zapraszamy do konkursu Polskiej Nagrody Jakości w 2019 r. O warunkach udziału w Konkursie będą Państwo informowani na bieżąco.  

Laureaci i wyróżnieni

XXIV EDYCJA 2018

 

W dniu 12 listopada 2018 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, w ramach krajowej konferencji Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości” po raz dwudziesty czwarty, zostały wręczone nagrody konkursu PNJ.

W ramach konkursu przyznano Polską Specjalną Nagrodę Jakości dla dr. inż. Mirosława Recha.

Laureatami XXI edycji Konkursu Polskiej Indywidualnej Nagrody Jakości im. prof. Edwarda Kindlarskiego zostali, w kategorii:

1)     nauka – prof. dr hab. inż. Jerzy ŁUNARSKI, PRZ Rzeszów

2)     nauka – dr hab. inż. Andrzej ŚWIDERSKI, prof. ITS Warszawa

3)     promocja – mgr Jan MOOS – ŁCDNiKP Łódź

4)     praktyka – mgr inż. Jerzy SZYMAŃSKI, MBE UW, Górka Cement Trzebinia

Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości wręczono okolicznościowe medale „ZA ZAŁSLUGI DLA JAKOŚCI”.  

Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji znajdziecie Państwo w zakładce KONFERENCJE.

Organizatorami konkursu są: Krajowa Izba Gospodarcza, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., Klub Polskie Forum ISO 9000

Nagrodzonym i odznaczonym składamy serdeczne Gratulacje!

W ramach ogranizacji konkursu współpracujemy z: Redakcją „Problemy Jakości” oraz Fundacją Rozwoju UE we Wrocławiu

Patronaty medialne: Problemy Jakości, Rynek Inwestycji, FAKTY Magazyn Gospodarczy

Jak co roku odbył sie koncert o charakterze patriotycznym. Wykonawcy koncertu:

1.     Grażyna Mądroch - sopran, , uczennica Bogny Sokorskiej- słynnego SŁOWIKA WARSZAWY, współzałożycielka fundacji im. Bogny Sokorskiej, autorka i współorganizatorka wielu projektów muzycznych m.in. Festiwali muzycznych w Piastowie i w Jabłonnie. Znana i ceniona jako spadkobierczyni  trudnej i zarazem bardzo atrakcyjnej w odbiorze  techniki wokalnej jaką śpiewała jej Mistrzyni - Bogna Sokorska oraz

2.     Natalia Stelmach – flet

3.     Julia Nowikowska – śpiew 

4.     Helena Jurkowska - flet 

5.     Wiktor Sobkowiak - tenor 

6.     Klaudiusz-Bieńko - baryton 

7.     Adam Sychowski - pianista, solista i kameralista Filharmonii Narodowej w Warszawie, kierownik muzyczny orkiestry kameralnej INTERMEZZO, aranżer i pedagog w PSM w Ciechanowie i w ZPSM II stopnia im. Fr. Chopina w Warszawie.

 

dodano: 2018-11-13