Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji Polskiej Nagrody Jakości zawarte są w zakładce LAUREACI I WYRÓŻNIENI oraz zakładce KONFERENCJE. Zaproszenie na kolejną konferęcję - naciśnij wiecej    
Zapraszamy do udziału w Krajowej Konferencji Polskiej Nagrody Jakości oraz uroczystej gali z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się w dniu 12.11.2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 września 2018 r., o godz. 13.00, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4, sala nr  30., odbędzie się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
W dniu 11 lipca 2018 r., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej Polskiej Nagrody Jakości. W ramach posiedzenia ustalono okolicznościowe nagrody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości (PNJ) od dnia 01.07.2018 r. sekretarzem komitetu PNJ został Pan dr inż. Witold Pokora. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Konkurs PNJ nie odbędzie się w 2018 r. Zapraszamy do konkursu Polskiej Nagrody Jakości w 2019 r. O warunkach udziału w Konkursie będą Państwo informowani na bieżąco.  

Laureaci i wyróżnieni

IX Edycja 2003

- ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ STOLBUD S.A.
- PRO Sp. z o.o.
- PRZEDSIĘBIOSTWO ROBÓT DROGOWYCH DROGPOL Sp. z o.o.
- URZĄD MIASTA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
- BETTS POLAND Sp. z o.o.
- PRZEDSIĘBIORSTWO WYROBÓW CUKIERNICZYCH ODRA S.A.
- ZAKŁADY GÓRNICZO-METALOWE ZĘBIEC S.A.
- GAMBIT Sp. z o.o.
- EATON TRUCK COMPONENTS S.A.
- ZESPÓŁ ELEKTROWNI PĄTNÓW-ADAMÓW-KONIN S.A.
- D&D RESORY POLSKA Sp. z o.o.
- ASMET ARTYKUŁY METALOWE ANDRZEJ SAJNAGA
- KOMENDA MIEJSKA POLICJI
- URZĄD MIASTA RYBNIKA
- MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY w Olsztynie

dodano: 2013-04-18