Szanowni Państwo ! W załączeniu informacje w sprawie zmian w organizacji Polskiej Nagrody Jakości w 2020 r.    
W rozwinięcieu zaktualizowana lista odznaczonych medalem "Za Zasługi dla Jakości" w 100-lecnie odzyskania Niepodległości.
W dniu 03.12.2019 r. odbyło się posiedzenie Komitetu Polskiej Nagrody Jakości oraz Jakości i Normalizacji z udziałem Kapituły PNJ – EFQM. Szczegóły posiedzenia w rozwinięciu…
W czasie II Krajowej Konferencji "Polska jakość w 100-lecie odzyskania Niepodległości 1918 - 1921" oraz w czasie posiedzenia Komitetu PNJ wyróżniono kolejne osoby, które swoją pracą potwierdzili swoje zaangażowanie w kształtowanie jakości życia i pracy. Pełna lista odznaczonych w latach 2018 - 2019 r., w rozwinięciu.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 listopada 2019 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, odbyła się II krajowa konferencja Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918 - 1921” oraz finał konkursu PNJ - EFQM.        

Aktualności

Za zasługi dla jakości w 100-lecie odzyskania Niepodległości

Lista osób odznaczonych

 

Arent Katarzyna;

 

Bąkowski Marek; Berdowski Janusz Bronisław; Bernatt Jakub; Bobik Dorota; Buchacz Tadeusz;

 

Cedrowski Ryszard; Chomżyński Sławomir,

 

Dębski Henryk;

 

Futyma Krystyna;

 

Galwas Henryk; Glazer Tadeusz; Górska Ewa; Grudowski Piotr;

 

Januszko Wojciech; Jewtuch Marek;

 

Harmol Adam; Henrykowski Wojciech;

 

Kałuża Małgorzata; Kłos Zbigniew; Kowalczyk Jerzy; Krodkiewska-Skoczylas Elżbieta; Krywluk Jacek; Krzyśko Krystyna; Kuzka Beata; Kwapisz Janusz; Kwapisz Małgorzata;

 

Leman-Tomaszewska Monika; Lipka-Auguścik Witold; Leśniewski Janusz;

 

Łoś Anna; Łunarski Janusz;

 

Majewska Izabela; Maleszka Alicja; Mańkiewicz-Cudny Ewa; Martusiewicz Joanna; Masternak Magdalena; Matusiak Jacek; Mazan Waldemar; Modliński Witold; Moos Jan;

 

Orlikowska Jolanta;

 

Piotrowski Aleksander; Płonka Dorota; Ptak Marek;

 

Rączka Marek; Recha Mirosław; Rożek Jerzy; Rurarz Dorota; Ryczko Marek;

 

Sajnaga Andrzej; Schweitzer Tomasz, Serwicka Aleksandra; Skrzypek Elżbieta; Słomianny Piotr, Staręga Stanisław; Stefaniak Elżbieta; Stephens Elżbieta; Stepnowska Elżbieta; Suliński Andrzej; Szczęśniak Anna; Szczyrba Magda; Szklarczyk Maria; Szymański Jerzy; Szomański Bolesław, Świderski Andrzej;

 

Tkaczyk  Stanisław;

 

Wawak Sławomir; Wawak Tadeusz; Wątroba Artur; Wierzbic Arkadiusz; Wierzbicka Małgorzata; Wierzbicki Józef; Witkowski Marcin;

 

Zawistowski Tadeusz; Ziomek Witold; Żarlicka Grażyna.

dodano: 2019-12-21